24 January 2025
Let op: oudere computers, smartphones en tablets hebben binnenkort geen toegang meer tot het P&V-netwerk
Vanaf 3 februari 2025 tonen we voor oudere apparaten die niet geüpdatet zijn een melding dat ze geen toegang meer zullen krijgen tot ons netwerk.
Computers, smartphones en tablets met verouderde versies van Windows, iOS, Android of Linux vormen een risico voor de veiligheid van gegevens, het netwerk en al onze IT-systemen. Voor ieders veiligheid hebben ze daarom vanaf juni 2025 geen toegang meer tot ons netwerk.
Het gaat om de volgende versies:
Windows
• Windows XP
• Windows XP Professional
• Windows Vista
• Windows 7
• Windows 8;8.1
• Windows Server 2003
• Windows Server 2008; 2008 R2
• Windows Server 2000
• Windows Server 2012
Linux OS
• RHEL4
• RHEL5
• RHEL6
Debian
• 6
• 7
• 8
Mac OS
• 10 (alle versies van 10.1 tot 10.15)
iPhone/iPad iOS
• 12
• 13
• 14
Android
• 8
• 8.1
• 9
• 10
We raden u sterk aan om alle updates op uw apparaten uit te voeren en ze te vervangen als ze niet meer bijgewerkt kunnen worden. Dit is belangrijk voor uw eigen veiligheid en om niet geblokkeerd te worden op ons netwerk.
Vragen?
Bij vragen kunt u contact opnemen met onze Helpdesk of met uw eigen IT-specialist.